Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kwirynów – oferty mieszkań na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

7 200 zł120 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dom do wynajęcia prestiżowa lokalizacja dom na wynajem parter | stare babice, ul. Białej brzozy 22 Nowoczesny, pięknie urządzony dom w zielonej, prestiżowej okolicy tuż pod Warszawą Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

630 000 zł37 m² 17 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Warszawa, praga-Południe, grochów Powierzchnia: 37 m Liczba pokoi: 2 3 piętro (ostatnia kondygnacja) Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa(Kwirynów + 12 km)

685 000 zł36 m² 19 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

*English Version Below* Avenue Estate prezentuje wyjątkowe jednopokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Mokotowa - idealne do komfortowego życia oraz jako inwestycja Wyobraź sobie poranek,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł58,30 m² 15 934,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie to komfortowe i ustawne 3 pokoje gotowe do wprowadzenia. Dużym atutem jest wydzielone pomieszczenie gospodarcze oraz oddzielna garderoba, co ułatwia przechowywanie.

Szczegóły ogłoszenia

954 525 zł57,85 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa(Kwirynów + 12 km)

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Urocze mieszkanie dla amatorów Starej Ochoty i kamienic : Atuty : doskonała lokalizacja: róg Grójeckiej i Wawelskiej parter w kamienicy z 1931 r. z oknami na patio i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł39,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa(Kwirynów + 12 km)

710 000 zł47,10 m² 15 074,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa(Kwirynów + 12 km)

790 000 zł60 m² 13 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł76,87 m² 58 540,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W kamienicy przy ulicy foksal 13/15 Wyjątkowa kamienica przy ulicy Foksal | Najwyższa jakość wykończenia | Concierge | Wellness & spa ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa(Kwirynów + 12 km)

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej* *nieruchomość przeznaczona wyłącznie dla 1 osoby* Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.45m2, położone na 2 piętrze nowego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij